Tooted

Valmistame kinkekotte erinevates mõõtmetes. Peamised suurused on M-suurus (20x18cm) ja L-suurus (27x23cm). Kotid on tehtud jõupaberist ja kokku õmmeldud paeltega, kaunistatud erinevatel ja jõukohastel viisidel. Materjalidena kasutame erinevate ettevõtete ülejääke, kaunistamiseks maha kantud raamatuid, vanu kardinaid jpm.  Lisaks teeme imeliselt kauneid kotte vanadest Hiiumaa turismikataloogidest, mis kõik on erinevad ja paljudel juhtudel kaetud võluvate loodusfotodega. 

Nimetatud kotid maksavad meilt ostes 1,20€,  paki saatmisel lisandub postikulu.

Pajalapid on 20x20cm suurusega ja valmistatud erinevatest tekstiilijääkidest. Dekoreeritud on pajalapid lamba-, lesta- ja hülge kujutisega. Pajalappide armas naiivne välimus on inspireeritud Hiiumaa erilisest ja lummavast loodusest.

 

 

 

Pajalapp maksab meilt ostes a´ 2,50€, paki saatmisel lisandub postikulu.

Nagu kõik meie tooted, nii ka kaardid valmivad erinevatest jääkidest, mille dekoreerimisel fantaasiat tagasi ei hoita. Ükski kaart ei ole kunagi päris samasugune, seega hea kaardi tellija, lase lasta end üllatada.

Vildilaadne kott on tehtud 99% päästetud materjalist, nii nagu kõik meie tooted. Kott on õlal kantav ja kaunistatud väikese nahast kaunistusega. Koti suurus on 37x25cm. Sanga pikkus on 30cm.

Vildilaadne kott maksab meilt ostes 15€, paki saatmisel lisandub postikulu.

Ostes meie tooteid, teed väikese sammu enda heaks, kuid veidi suurema keskkonna heaks. Aitäh, et hoolid!